DDD Dobre Dla Domu to sieć profesjonalnych salonów w branży wyposażenia wnętrz. Nasza oferta to najszersza paleta podłóg i drzwi. W sklepach DDD Brzesko i DDD Bochnia zapewniamy bogaty wybór produktów, takich jak: panele podłogowe, panele ścienne, podłogi drewniane, bambus, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi pokojowe malowane, fornirowane, laminowane oraz niezbędne akcesoria.

Od początku działalności współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku: Krono Original, Balterio, Quick-Step, Baltic Wood, Kopp, DRE, Pol-Skone, Porta, Invado i wiele innych. Dostarczamy Klientom najlepszą ofertę, która obejmuje nowości produktowe w pełnej gamie wzorników dostępnych na ekspozycjach w salonach DDD. Każda oferta przygotowywana jest z myślą o Państwa potrzebach. Zapewniamy fachowe doradztwo i szereg dodatkowych usług tj. porady projektanta, transport, pomiar oraz montaż.

Wejdź na stronę sklepu, który Cię interesuje:

tel.: 608 486 225

bochnia@ddd.com.pl

32-700 Bochnia,
ul. Brzeska 68

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek:
08:00 – 17:00
Sobota:
08:00 – 13:00

tel.: 505 555 010

brzesko@ddd.com.pl

32-800 Brzesko,
ul. Solskiego 14a

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek:
09:00 – 20:00
Sobota:
09:00 – 20:00

W każdym specjalistycznym sklepie DDD Dobre Dla Domu do Państwa dyspozycji są profesjonalnie przygotowani pracownicy. Pomogą oni Państwu w wyborze odpowiednich dla Państwa potrzeb paneli podłogowych, podłóg drewnianych i drzwi. Zaprezentują towar dostępny na wystawie sklepu, pokażą dostępne próbniki, odpowiedzą na Państwa pytania, doradzą w kwestiach technicznych.
W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z danym produktem dostępnym w naszej ofercie zapraszamy do kontaktu z pracownikiem sklepu za pomocą powyższego adresu email lub telefonu.

Usługa pomiaru oferowana przez DDD Dobre Dla Domu pozwoli Państwu uniknąć problemów ze złym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg (odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych). Nasi specjaliści przyjadą do Państwa wymierzą dokładnie pomieszczenie w którym mają zostać położone panele podłogowe, bądź podłogi drewniane (wymierzą odpowiednio otwór drzwiowy w przypadku zakupu drzwi). Określą przy tym ilość potrzebnych paneli, podłóg (parametry drzwi). Nie będą musieli się Państwo przejmować, czy zakupiona ilość towaru na pewno wystarczy.
Usługa pomiaru jest szczególnie przydatna, gdy montaż ma nastąpić w pomieszczeniu o niestandardowej bryle z wnękami, filarami itp. Nasi specjaliści profesjonalnie obliczą wymiary pomieszczenia uwzględniając te wszystkie niedogodności.
Chcą Państwo już teraz umówić się na pomiar swojego pomieszczenia? Zapraszamy do kontaktu.

Przy zakupie paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi oraz tarasów oferujemy Państwu usługę montażu, który realizowany jest przez autoryzowane ekipy montażowe współpracujące ze sklepami DDD. Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów.
Przy zakupie produktów z usługą montażu obowiązuje 8% stawka podatku VAT zarówno na samą usługę jak i na zakupiony towar.
Cena montażu jest ustalana przez sklep indywidualnie z każdym klientem na podstawie przeprowadzonego wcześniej pomiaru pomieszczenia, w którym mają zostać zamontowane panele, bądź podłogi drewniane (w przypadku drzwi dokonujemy dokładnego pomiaru otworu drzwiowego).

Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest zawsze ustalany indywidualnie – zależy on od rodzaju, wymiarów, ciężaru i ilości zamówionych produktów. Zamówienie możesz także odebrać osobiście w sklepie – od naszych pracowników otrzymasz informacje o rozmiarze i wadze opakowań.
Inne sposoby dostarczenia zamówionego towaru / przesyłka kurierska etc/ należy ustalać bezpośrednio ze sklepem w którym realizowana jest transakcja.

W ramach profesjonalnej obsługi klienta oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług projektanta. Jeżeli aranżują Państwo dom/mieszkanie i chcieliby skorzystać z pomocy projektanta zapraszamy do kontaktu ze sklepem, który poinformuje w jakim terminie można skorzystać z fachowej pomocy w zakresie projektowania wnętrz.

Oferujemy także Państwu możliwość wypożyczenia próbek do domu klienta czy projektanta. W ten sposób pozwalamy Państwu na jak najlepsze dopasowanie wybieranych towarów do wnętrz, w których mają zostać wykorzystane. Próbki pozwalają na odpowiednie dopasowanie koloru, struktury produktu na przykład do posiadanych mebli.
Wszelkich informacji na temat wypożyczenia próbek udzielą Państwu wykwalifikowani pracownicy sklepu w wybranej przez Państwa lokalizacji.

DDD Dobre Dla Domu w swojej bogatej ofercie posiada produkty najwyższej jakości. Montaż tych produktów realizowany jest przez profesjonalne ekipy montażowe. Dodatkowo wszystkie produkty i usługa montażu objęte są odpowiednimi gwarancjami.

Więcej o sieci sklepów DDD Dobre Dla Domu oraz aktualna oferta dostępna jest na stronie www.ddd.com.pl

Podłogi Bochnia